Про Seniority

Останні кілька місяців ми активно проводили співбесіди – шукали Junior/Middle QA. Нещодавно розповіли про вимоги, які ми виставили до кандидатів (там і SQL, і тестування веб сервісів, і навіть бажане знання мови програмування) та отримали коментар – “ОГО! А чи не забагато ви хочете? Не кожен Senior стільки знає”. І нам є що відповісти!

1️⃣ По-перше, Senior та Junior спеціаліст можуть володіти тою самою технологією, але від першого ми вимагаємо глибших знань та розуміння, як технологія працює.
2️⃣ По-друге, від Middle, Senior спеціаліста ми очікуємо більшої самостійності у роботі. Нема роботи – знайди, маєш задачу – зроби сам та лише надай тестовий звіт.
3️⃣ По-третє, чим більший рівень seniority спеціаліста, тим більше відповідальності ми очікуємо. За роботу junior’а відповідає ментор/тест лід, middle сам відповідає за свою роботу, senior відповідає за свою роботу та роботу своїх колег.

Останній пункт ми вважаємо одним з найважливіших. Від Senior спеціаліста ми ніколи не почуємо фразу “то не я накосячив, а хтось інший винен”, а радше “так, моя провина, пропустив, але розробив план на майбутнє як такого не допустити та поділився з колегами”. Відчуваєте різницю? ✅

А які ваші критерії seniority? Пишіть в коментарях.

P.S. Дуже скоро опублікуємо пост-бомбу, не прогавте! 💣
P.P.S. Якщо вам цікаво дізнатись, як ми проводимо співбесіди – напишіть про це, нам є чим поділитись 🏆

Позначки:
11 Березня 2020
Автор: 
  • Тестові метрики на раз-два-три
  • Найкрутіша фіча
  • Daylight saving
  • Туторіал з WebDriverIO

Залишити коментар

Залишити вiдгук