Огляд доповідей QAFest 2019

QAFest 2019

Огляд доповідей на конференції з тестування QAFest 2019.

Четвер 19/09:

Як завжди, з найцікавішого – неформальна зустріч зі спікерами.

П’ятниця 20/09:

💡Олексій Остапов порівняв продуктивність декількох інструментів для тестування продуктивності. Переміг улюблений Locust 🙂 Приклади тестів доступні в його github.

💡Олексій Буль з Мінську розповів про контроль якості справжніх залізних промислових роботів. Виявилось, що на відміну від Boston Dynamics, вони їх не б’ють 🙂 Проте їхній робот все ж таки має власне ім’я: Олександр Довгорукий.

💡В’ячеслав Панкратов, відомий багатьом як співзасновник Стратоплану, поділився формулою активностей, яка суттєво зменшилась за кількістю компонентів вже багато років тому, але стало допомагає збільшувати дохід: “рахую – наймаю – вчу – говорю”.

💡Андрій Длигач, доктор економічних наук, за 45 хвилин доповіді добре нагадав присутнім про те, що всі ми є частиною глобального світу, який дуже швидко змінюється. На його думку вже у найближчому майбутньому тестувальникам доведеться тестувати не технології, а підходи та процеси.

📺 Ще декілька доповідей, які ми не бачили особисто, але обов’язково подивимось у запису бо чули вельми схвальні відгуки про них:

  • Дмитро Гуменюк – Test to code mapping, coverage.
  • Микита Кричко – Тестування додатків із штучним інтелектом.
  • Олександра Ковальова – Localization testing.

Субота 21/09:

💡Олександр Романов поділився досвідом впровадження підходу flipped classroom для проведення тренінгів з автоматизації в своїй компанії. Цікаво що цей підхід у порівнянні з класичними тренінгами суттєво підвищив % студентів (з 30 до 100) які робили пул-реквести в бойовий фреймворк після закінчення тренінгу. Нам ця тема особливо цікава, бо давно вже збираємось цей підхід впровадити й на своїх тренінгах.

💡Сергій Новік, бізнес тренер в інтерактивному форматі продемонстрував аудиторії, що “вигорання” це зворотня сторона медалі з мотивацією, і воно не так вже й далеко від кожного з нас (майже кожен з присутніх був особисто знайомий не менше ніж з половиною чинників вигорання, наведених спікером). Задротити треба обережніше 😉

💡Петро Тарасенко вдягнув капелюх шеф-кухаря, та влаштував для присутніх майстер-клас з приготування QA-хакатонів. Пошук бабла, продуктів, маркетинг, суддівство, система оцінювання – всі ці й багато інших інгредієнтів поєднуються в приємне та корисне для всіх дійство.

💡Ефектно завершив день Сергій Пірогов, який в форматі майже стендапу, з великою кількістю прикладів зі свого боку та хі-хі з боку залу намагався вкоренити в головах своїх слухачів дві дуже прості ідеї: робити свою роботу якісно та робити те що дійсно потрібно, “а не всі ці ваші Driver.FindBy()” 😉 

📺 У запису дивитимемось наступні доповіді:

  • Катерина Спрінсян – Паралельне покриття автотестами.
  • Сергій Іванов – Про те як люди йдуть з компанії
  • Катерина Черникова – Про тестабіліті
Позначки:,
22 Вересня 2019
Автор: 
  • Перформанс в мережевих іграх
  • CTFL 6. Tools Support for Testing
  • Top 5 профдеформацій тестувальника
  • На паркані теж написано

Залишити коментар

Залишити вiдгук