Citrix Performance Test

Привіт друзі! Писав черговий пост про перформанс і згадав, як минулого року прийшло замовлення протестувати одну систему.
Я написав список типових питань (що за система, які протоколи використовує, які сценарії використання та ін.), передав замовнику. І на першому ж мітингу зрозумів, що робота буде все складніша, ніж здається. Замовник використувує свій додаток через Citrix – систему, що надає віртуальний робочий стіл чи окремий додаток користувачу.

Почав шукати, чи є щось для тестування. Знайшов кілька систем, і всі вони, судячи з опису, використовують схожий механізм – тестер відкриває робочий стіл і записує сценарій. Далі система відкриває 20-30 таких столів і на кожному намагається повторити цей записаний сценарій. Просто жах.

Почав шукати щось більш технологічне. Знайшов плагін для JMeter (здається, для всього на світі є плагін для JMeter), але він виявився дуже сирим і працювати не став 🤷‍♂️

В цей момент я вже вирішив, що розумніше буде відмовитись від роботи, ніж далі витрачати реально багато часу на пошук робочого рішення. Але періодично згадую цей кейс – може, вже придумали щось зручне та ефективне?

А ви колись тестували citrix додатки?

Позначки:,
26 Березня 2021
Автор: 
  • CTFL 3. Static testing
  • Let the search be with you
  • Принципи тестування
  • Огляд доповідей QAFest 2019

Залишити коментар

Залишити вiдгук