Sysinternals – not my fault

Не можу зупинитись писати про тестування в ОС Windows . Сьогодні наш чемпіон – Sysinternals not my fault. Дуже проста програма, що дозволяє викликати crash, зависання чи Memory Leak (ситуацію, коли певна програма починає неконтрольовано використовувати RAM) операційної системи з десятка різних причин.

Навіщо? Ну, якщо ви фанат Linux/MacOS та ненавидите Microsoft, можете просто крашити Windows кожного дня різними способами задля розваги 😀

В тестуванні ж можна використати утиліту для того, щоб перевірити поведінку програми, яку ми тестуємо, на випадки збою системи (тестування надійності – > recover-ability та fault tolerance)

Наприклад, можна протестувати поведінку таких фіч як оновлення ПЗ чи форматування (що буде, якщо в процесі ОС повисне чи відмовить?)

Як вам таке? Поки писав статтю – кілька разів перезавантажував свій комп – грався 🙂 Напишіть, чи ви спробували?

Також вас може зацікавити:

Позначки:, , ,
24 Жовтня 2019
Автор: 
  • Feature branch
  • Stay home. Skill up
  • How to setup locust in Windows 10
  • Контроль та Залежність

Залишити коментар

Залишити вiдгук