Вивчити будь що за певний час

Всім привіт! У період карантину дуже популярною темою стало самонавчання 🎓.
У зв’язку з цим, багато платформ із он-лайн навчання зробили серйозні знижки 💰та навіть вільний доступ 💪 до своїх курсів. Цій темі ми вже присвятили один з наших постів.
Сьогодні ж ми хотіли б поділитися з вами 💣-ресурсом Learn X in Y minutes. Унікальність цього ресурсу полягає в тому, що він дозволяє швидко познайомитись з чимось новим (тобто з ‘Х’ 🧐), наприклад:

👉 Algorithms & Data Structures (О-символіка, динамічне програмування та лямбда-обчислення)
👉 Languages (мови програмування: С, С++, С#, Fortran, Go, Groovy, Java, JavaScript, Kotlin, MATLAB, PHP, Perl, Pascal, Python, Ruby, Scala, SQL, TypeScript, Visual Basic та HTML, CSS тощо; формати даних: JSON, XML та YAML; основні команди Docker та багато іншого)
👉 Tools (Ansible, bash, PowerShell, git, легендарний vim та jQuery, а також DirectX та OpenGL тощо)

Знайомство з технологією ‘Х’ надано на прикладах в стилі 👋 “Hello World” з детальними коментарями.
Крім опису технології ‘Х’, також є багато корисних посилань для подальшого її вивчення. Знайомство з ‘Х’ передбачено на різних мовах (є 🇺🇦 та 🇷🇺).
Якщо ви чогось не знайшли (потрібної технології або мови), то завжди можна зробити власний pull request та взяти участь у розвитку проекту.

А як ви ставитесь до подібних ресурсів, що дають змогу швидкого знайомства з новими технологіями, та які з них ви використовуєте?

Позначки:,
14 Квітня 2020
Автор: 
  • How to setup gatling in Windows 10
  • Mockaroo – Random Data Generator
  • Feature branch
  • Тренажер із прокачки навичок роботи з Докер

Залишити коментар

Залишити вiдгук