Transparency

Всім привіт! Минулої п’ятниці робив собі план активностей на цей тиждень і звірявся з планами інших команд – щоб, наприклад, мої performance тести не заважали працювати іншим, а їх робота – мені. Потім повідомив про свій план всіх, щоб точно не сталося накладок, і почав готувати середовище і дані. І тут раптом пишуть мені девопси – “чувак, щоб ти не робив – зупинись. Ми тут стрес тести вирішили собі зробити і енви вирубаємо”.

Звісно, в мене припекло! 🤬 І не тільки – у всіх менеджерів команд. Почалися термінові зізвони типу “Якого біса ви взагалі нікого не попередили заздалегідь і почали робити щось потенційно руйнівне? У чиїх тестів вищий пріоритет? Кому треба відмінити чи перенести тести? Якщо перенести – то куди – бо почнеться ефект доміно – посунуться інші заплановані активності?” Багато питань і нема простих відповідей.

Що і змусило мене написати сьогоднішній допис. Всі методології так чи інакше кажуть нам про важливість прозорості вашої роботи. І під цим розуміється не лише зміна статусу тікетів в джирі – всі зацікавлені люди (stakeholders) мають знати, що і коли ви робите чи плануєте робити – бо їх робота може залежати від ваших дій чи бездіяльності. Навіть якщо у вас виникла ідея просто зараз провести роботу, що може зачепити інших – гарним тоном буде написати листа чи в загальний чат. Це ж відноситься і до результатів вашої роботи – закінчили – повідомте всіх, бо за вами може вже бути черга тих, хто хоче почати свої тести.

А який у вас був найбільший фейл в роботі через відсутність синхронізації команд?

Позначки:
1 Червня 2020
Автор: 
  • Root Cause чи локалізація?
  • Рік після вторгнення
  • MQTT performance test
  • триточкова оцінка

Залишити коментар

Залишити вiдгук