Testomat.io – тест менеджмент без клопоту?

Привіт друзі! Як ви могли помітити по моїх постах, я полюбляю формальний підхід у тестуванні та в IT взагалі – гарно написана документація, впорядковані процеси, можливість розрахунку KPI.
Один з важливих пунктів формального підходу до тестування – Test Case Management. Не буду брехати – не у всіх своїх проєктах я ними користуюсь і взагалі маю, але як є можливість – обов’язково ознайомлююсь та намагаюсь використати за призначенням. За свій стаж роботи спробував я різних систем чимало, і у всіх були свої переваги та недоліки. Ідеальної системи для себе все ще не знайшов, хоча в голові є ідея.
Так от, нещодавно мені розказали – зараз іде розробка Test Management системи Testomat.io з можливістю легко інтегрувати в неї свої автотести. Було дуже цікаво спробувати, що я власне і зробив. Оскільки описувати враження текстом досить довго, я вирішив відео записати і наглядно показати, що і як працює (спойлер – там є підтримка #playwright з коробки ❤️)
Якщо стало цікаво, пропоную і вам спробувати – https://testomat.io. Там є тріалка на 30 днів. Більш ніж достатньо, щоб скласти своє враження.
Моя думка – ще не все ідеально, але досить непогано. Писав би тести на JS/TS – може навіть спробував би заюзати (а може і спробую в наступних проєктах)

Позначки:,
16 Грудня 2021
Автор: 
  • Risk identification and assessment
  • Як ми проводимо співбесіди
  • Огляд доповідей QAFest 2019
  • Готуйтесь до релізу заздалегідь

Залишити коментар

Залишити вiдгук