Speedrun

Вітаємо з п’ятницею, друзі! Як ви вже напевне здогадались, ми полюбляємо відеоігри. Для нас вони відпочинок (хоча я завжди хотів тестувати їх професійно), а для когось – робота чи спорт!

І сьогодні я хочу поділитись різновидом кібер-спорту, про який я дізнався кілька місяців тому – speedrun (швидкісне проходження гри). Як зрозуміло з назви – гравці змагаються один з одним, хто зможе швидше пройти гру. Витрачаючи на це сотні, якщо не тисячі годин!

Коли тема стала популярна, навіть у цьому спорті з’явились свої дисципліни, і саме через них я вирішив написати допис:

⚖️ Real Time speedrun – чесний і “справжній” тип. Гравець проходить гру своїми силами, покладаючись на свою майстерність та вдачу.

🔧 Tool-assisted speedrun – тип гри з використанням читів та інструментів для полегшення гри. Часто буває, що в такій грі грає не гравець, а програма, якій заздалегідь запрограмували найоптимальніші рухи. Найвидовищніший тип, хоча деякі спідранери вважають його не чесним. Мені цей тип цікавий тим, що вимагає від гравця навичок в програмуванні та розумінні структури ігор. Майже тестувальник! А ще трішки ностальгії 😅 – одразу згадую, як в шкільні роки полегшував собі ігри за допомогою ArtMoney

⚡️ Glitch speedrun – тип гри з використанням відомих багів та глюків гри. Мій улюблений тип! Гравці витрачають години, досліджуючи ігри і знаходять баги, які пропустили тестери і використовують їх для пришвидшення гри. найтиповіший баг – місця, в яких можна пройти крізь текстури та пропустити частину гри. Виснажлива тестерська робота, що також вимагає розуміння механіки ігор. Є навіть спеціальні техніки, що допомагають шукати подібні баги. Вірю, що вони вже використовуються компаніями-розробниками. Так спорт рухає науку вперед 🙂

Сам я дізнався про speedrun з youtube, тому і вам залишу посилання – Speedrun в деталях

Приємного перегляду!

Позначки:, ,
24 Квітня 2020
Автор: 
  • ⭐️ Нас більше 2500 ⭐️
  • Defect triage
  • Test Me – пісочниця для автотестів
  • Postman Intercept

Залишити коментар

Залишити вiдгук