Daylight saving

Всім гарної неділі, мандрівники в часі! Сьогодні ми всі перемістились на 1 годину вперед, у зв’язку з чим я пригадав одну цікаву байку про те, як ми тестували час.

🕑 Колись я тестував систему відеоспостереження, яка мала 24/7 записувати відео на сервер, дозволяти робити пошук відео по часу, руху людей та інше, для чого мала на UI часову шкалу з відмітками під вікном відтворення відео. І от перед нами встала задача розробити фічу переходу на літній/зимовий час (daylight savings time). Як ви розумієте, часова шкала та відеозапис при цьому мають залишатися неперервними – не має бути розривів чи накладання відеопотоку.

🕓 Для тестування ми встановлювали системний час серверу за 5 хв до 4 ранку дня переходу і спостерігали за поведінкою, та після оновлення часу відтворювали відео та робили пошук. Нічого складного, але тестування досить не типове і без явних вимог про подію, яка трапляється 2 рази на рік не у всіх країнах – мало хто може передбачити сценарій заздалегідь.

🕔 Для тої ж системи ми тестували і інші сценарії, пов’язані з часом – коли камера знаходиться у часовому поясі, відмінному від серверу відеозапису. Яка буде поведінка, якщо для камери настав новий день, а для серверу запису – ще ні, та навпаки?

А ви колись тестували час? Розкажіть про свій досвід!

Позначки:
29 Березня 2020
Автор: 
  • ISTQB CTEL – Шо Quality?
  • Інтеграційне тестування
  • Різдвяне привітання
  • Pairwise

Залишити коментар

Залишити вiдгук