Оптиміст бачить проєкт наполовину готовим…

Привіт друзі! Нещодавно ми з колегами робили оцінку автоматизації тестування на одному проєкті. Ми вже згадували про це раніше – саме для цієї задачі досліджували playwright.
Не буду скромним – мені моя власна оцінка дуже подобається, зробив все по науці:
✅ зробив декомпозицію на дрібні задачі
✅ врахував ризики
✅ поставив питання та отримав відповіді (❗️) на всі свої питання для кращого розуміння проєкту
✅ зробив триточкову оцінку для обрахунку імовірності виконати роботу вчасно (ми колись писали про неї, може хочете ще один пост?)

Після моєї оцінки ми вирішили попросити колег з інших департаментів теж зробити поверхневу оцінку, щоб зрозуміти, наскільки наші думки сходяться. І виявився дуже цікавий факт:

Я, зі свого досвіду, завжди закладаю на автоматизацію готового тест кейсу мінімум 1 годину. Враховуючи складність, маппінги, ризики, дебаг. Бо в сьюті навіть з 10 тестів на 9 можна витритити сумарно годину, а з останнім будеш копирсатись 9! А потім взагалі вказати, що тест швидше руками проходити, ніж написати стабільний автотест.

А один з моїх колег вказав, що заклав би на автоматизацію самих тестів не більше як пів години на один тест (а ще мене називають оптимістом😁).

Тепер хочу почути думку широкого загалу – який мінімум часу ви закладаєте/закладали б на автоматизацію одного тест кейсу?

24 Листопада 2020
Автор: 
  • Класифікація багів у відеоіграх
  • Hunting a Linux kernel bug
  • Юніт тести дають хибне почуття якості
  • Божественно поганий UX

Залишити коментар

Залишити вiдгук