Blazemeter

Привіт друзі! Нещодавно мав нагоду вибрати тул для тестування навантаження для проекту і для заданих вимог більш за всіх підійшов Blazemeter. І тому вирішив поділитись із вами своїми першими враженнями.

Скажу чесно – я завжди намагаюсь використати безкоштовні програми, тому що не треба довго узгоджувати бюджети, рахувати ROI. Але іноді аналогів немає, і тоді можна дійсно оцінити всі круті фічі, які розробники пропонують за ваші гроші.

Все, що я раніше чув про Blazemeter – така собі дорога версія JMeter, ще й в хмарі працює, навіть хостити не треба.

Першим відкриттям для мене стало те, що тести для Blazemeter можна писати майже на чому завгодно, навіть у моєму улюбленому Locust, чи у вигляді Selenium тестів (тут мені самому цікаво, наскільки це ефективно) чи взагалі вказати список URL, які треба навантажити.

Інша приємна фіча – end user experience. Можна вказати посилання, які будуть моніторитись в хроміум і робитись скріншоти для того, щоб тестер розумів, як поводиться та виглядає сайт під навантаженням.

Ну і, звісно, детальна статистика у вигляді графіків і таблиць. На будь-який смак. І після тесту ще й листа на пошту надішлють.

В цілому, мені сподобалось, і оскільки цей інструмент стане для мене найближчим часом основним, хочу писати про нього ще! (про Locust та Selenium, як мінімум).

А як вам? Чи може ви вже з ним працювали? Поділіться досвідом!

Позначки:,
17 Серпня 2020
Автор: 
  • Screen capture
  • Топ анти-патернів у автоматизації
  • Важливість тестового оточення
  • Playwright та асинхронність

Залишити коментар

Залишити вiдгук