🛰-🌐- Starlink sign-up -💻-🐞

🚀 В середу 18 серпня компанія SpaceX в черговий раз досягла нових вершин: 100-й запуск, 6-те повторне успішне використання першої ступені Falcon9 та 10-та місія Starlink, яка збільшили кількість угруповання цих супутників на орбіті до ~660. Про них й піде мова.

🛰 Як ви напевно знаєте, місія Starlink – забезпечити якісним широкосмуговим доступом до мережі інтернет глобально всю планету, не більше не менше.
🌐 Звісно ж найбільша користь від такого доступу очікується в тих місцях, де до традиційного інтернету – три дні пішки.

💻 Подолавши триденну дорогу до найближчого відділення зв’язку, відкривши сторінку Starlink з метою зареєструватись в бета-тесті, ви з’ясовуєте що та вимагає ввести адресу вулиці.
Поки що це не проблема, бо зазвичай навіть у тридев’ятім царстві ваш будинок в якомусь офіційному реєстрі та й позначений, принаймні щоб поштар знав куди листа нести.
🐞 А от справжня проблема полягає в тому, що для подання заявки на підключення – сайт Starlink використовує підказки Google з адресою. Кнопка “Submit” лишається неактивною, поки ви не виберете одну з запропонованих підказок. І от халепа! Виявляється, Google Maps може й не знати про вулицю “край світа” на вашому безлюдному острові “тридев’яте царство”.

Немає вулиці 🖐 – немає інтернету 📺.

ПС насправді цей баг вже пофіксили за допомогою воркараунда: можна вказати “плюс-код” (щось накшталт JX4H+V5)

А чи вам доводилось в цьому році бути в місцях, де немає інтернету?

Позначки:,
25 Серпня 2020
Автор: 
  • Product Quality by ISO 25010
  • Чому деякі API – гімно?
  • Testomat.io – тест менеджмент без клопоту?
  • Pairwise

Залишити коментар

Залишити вiдгук