Туторіал з WebDriverIO

Всім привіт!
Сьогодні хотілося б трохи поговорити про автоматизацію тестування 🤖.
Я вже давно підписаний на оновлення сайту Medium 🎓, де є корисна інформація зі світу ІТ та багато чого іншого. Тож рекомендую підписатися на їхні оновлення.

Нещодавно мені надійшла одна рекомендована стаття-туторіал WebDriverIO Tutorial: Run Your First Automation Script.
Скажу одразу, що я ніколи ще не робив автоматизацію тестування на javascript, але останнім часом в мене почало з’являтись бажання почати освоєння цього стеку. Саме тому цей туторіал мене зацікавив та я вирішив поділитися ним з вами.

В туторіалі наведено перелік основних фіч інструменту. Наприклад, підтримка старого доброго WebDriver protocol і разом з тим Chrome Devtools protocol, можливість автоматизації не тільки WEB, але і нативних мобільних аплікацій 📱, наявність “Wdio setup wizard” 💪 для спрощення процесу налаштування інструменту, простий синтаксис тощо. Звісно, є розділ WebDriverIO vs Selenium WebDriver 👊, куди ж без цього порівняння.
Далі показано все, що є необхідним для старту першого проекту на WebDriverIO, та безпосередньо приклад першого тесту з описом того, як його запускати.

Тож найближчим часом спробую цей інструмент у дії і можливо потім зроблю окремий пост про свої враження. Вважаю, що туторіал буде корисним для тих, хто давно збирався спробувати щось нове в автоматизації, але поки що не наважився 🤔.

Позначки:, , ,
1 Липня 2020
Автор: 
  • Як я створив і продавав курс про Playwright
  • Playwright – фіча, що вкрала моє серце
  • MQTT performance test
  • Risk Mitigation

Залишити коментар

Залишити вiдгук