Навіщо я QA?

Привіт друзі. Не пам’ятаю вже, писав чи ні – але сам час від часу повертаюсь до роздумів, навіщо я QA? То читаю черговий пост про “вайті в ІТ”, то хтось в черговий раз питає, з чого почати кар’єру чи черговий раз десь починається холівар – тестування – придаток до програмування чи самостійна наука?

Я, ще коли був студентом, і про власне IT знав мало, думав, що в професії є лише програмісти та адміни – перші пишуть код, інші роблять все інше – від налаштування серверів до прокладання мережевих кабелів та ремонту принтерів (і я вже був морально готовий займатись ремонтом офісної техніки)

І ось на співбесіді на програміста мені кажуть: “в тебе знань малувато, але тестером можеш бути, якщо хочеш.” Я в той час навіть не знав, хто це такий 🤷‍♂️ Але подумав, що попрацюю трішки та перекваліфікуюсь.

І ось пройшло вже 13 років, а я так і не змінив професію 🦒 Бо, як виявилось

👍 мені подобається тестувати. Робота приносить задоволення. Тестування робить світ кращим а користувачів ПЗ щасливішими. Як то кажуть – зменшуємо рівень ентропії.

👍 нормальних програмістів багато – а хороших та досвідчених тестерів треба ще пошукати

👍 тестування дає багато простору для роботи з різними технологіями – я за свою кар’єру працював і з “залізом” (різними контроллерами, датчиками, камерами), і з софтом в сферах безпеки, телеком, банку, офісу. І для великих корпорацій, і для малого бізнесу. Написаного на древньому коболі, всемогутньому С++ чи новітньому Java/JS/C#

👍 незважаючи на те, що базово принципи тестування вже десятиріччя незмінні, нові технології завжди мотивують вивчати щось нове, щоб не тупіти

А що вас найбільше мотивує бути QA?

Позначки:
12 Березня 2021
Автор: 
  • Speedrun
  • Що ти робив?
  • Тестування навантаження з Locust
  • The European Software Testing Awards – Finalist

Залишити коментар

Залишити вiдгук