Добірка цікавих багів

Всіх з п’ятницею! Як пройшов робочий тиждень вдома? Щоб трохи розважитись, пропонуємо нашу добірку цікавих багів:

📚 Улюблений баг Джефа Безоса, засновника Amazon: коли проект тільки починався, користувачі могли замовляти негативну кількість книжок на сайті і в такому випадку система нараховувала їх вартість на вказану банківську картку. Сам Джеф навіть жартував, що потім компанія писала користувачам, що очікує, коли отримає куплені книжки 🙂

🧘‍♂️ В класичній комп’ютерній грі Civilization (одній з найкращих стратегічних серій) лідери всіх націй мають набір характеристик, що визначають їх поведінку та мають шкалу від 1 до 10. Індію представляє Магатма Ґанді і його рівень агресії був запрограмований як 1/10. Тобто, Індія завджи була для гравців мирним добрим сусідом. Також протягом гри деякі параметри могли бути змінені в залежності від обраної стратегії – наприклад країна, що приймає демократію, отримує для лідера -2 бали до агресії лідера. Здавалося, Індія має стати ще добрішою. Але тут закрався баг з переповненням і рівень агрессії замість 0 ставав 255/10. “Скажений Ґанді” одразу ж починав атакувати всіх ядерними бомбами. Гравцям така неочікувана поведінка прийшлась до вподоби, тому розробники і в наступних частинах гри залишили можливість Ґанді “зійти з розуму”

👾 В одній з перших комп’ютерних ігор в світі, Space Invaders, було запрограмовано, що загарбники завжди наближаються до гравця з однаковою швидкістю. Але виявилось, що чим більше гравець вбивав нападників, тим швидше починали рухатись інші. Спочатку розробник хотів виправити баг, але потім вирішив, що збільшення складності робить гру цікавішою. Так баг не тільки став фічею, а ще й задав напрямок розвитку всіх комп’ютерних ігор!

А про які цікаві баги чули ви?

Позначки:,
20 Березня 2020
Автор: 
  • Не своя робота
  • Як я створив і продавав курс про Playwright
  • Індійська QA конфа
  • Про контекст

Залишити коментар

Залишити вiдгук